Herkese Merhaba Lütfen Yardımcı Olun

4 tane kedim var bir kedimde kanlı kaka var di 1 ay önce parazit ilacı yapıldı şu an iyi ama bütün kedilerimin dışkısında şu an kan görüyorum ben bakacağım çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olun lütfen

7 CEVAP

HERHANGI BIR HALSIZLKK SOZ KONUŞU DEGIL MAMA OLARAK PRO LINE KULLANIYORUM

izmirle

Muhtemelen parazit kedilerinizin tuvaletini temiz tutun ve acilen iç dış parazit aşılarını yaptırın

kumlarını sürekli temizliyorum bütün kumu döküp kaynar su ve sirkeyle yıkıyorum mama kaplarını da aynı şekilde parazit zamanı gelmiş olabilir o halde çünkü çok iyiler kakaladı sıvı değil normal kadı bir şekilde ev yemeği de hiç vermem sadece mama götüreceğim yarın

Warriorsans

Kanın neden olduğunu bilmiyorum parazit de olabilir başka bir şeyde ama mamanızı değiştirmenizi öneririm. Proline hiç iyi bir marka değil. Yine uygun fiyatlı olarak golosi, bonachibo, prochoice gibi markalar daha iyi olabilir

Deniz1741

Kan için beklemeden veterinere götürmelisiniz. Ve bence de proline mama da hiç iyi bir marka değil.

çok teşekkür ederim götüreceğim bugün

Anonymus985465

Taze dışkı analizi yapılmalı. Çok geçmiş olsun