Çok Acil Yardıma İhtiyacım Var

BiciriginAnnesi

Kedim de bugün anormallik fark ettim 3 aylık

Son 2 saattir yutkunuyor kusmaya çalışıyor gibi ama olmuyor karnina masaj yapıyorum yine ağzından sanki su geliyor geri yutkunuyor keyifsiz şuanda karnına masaj yapıp biraz bastırınca miyavliyor acil yardıma ihtiyacım var sebebi nedir yemek de yemedi sabah yedi akşam üstü de çok az yedi

13 CEVAP

BiciriginAnnesi

Güncelleme

Arkadaşlar dediğiniz gibi benim ufaklık yediklerini sindiremediği için kusmaya çalışıyormuş kan değerleri vs iyi çıktı herhangi sağlık sorunu yok vet güzel ilgilendi

Yediği yaş mamayı sordu vets plus yiyor dedim jöle soslu kesinlikle yememesini söyledi şuanda çok küçük olduğu için gaz problemine yol açmış fazla jöleli yaş mamalar iyi gelmezmis 5 aylıkken yiyebilirmis gaz problemi için şurup verdi

Orda içti 10 dakika sonra benim ufaklık gazını çıkarttı eve gelene kadar daha iyiydi

Şuanda baya iyi oyun oynuyor yemesinde icmesinde sorunda yok

Çok sağolun ilginiz ve düşünceleriniz için ❤️

Palyaco

3 aylık kil yumağı olmaz büyük olasılık ya yedigi mamayi sisdiremedi yada bir cisim yuttu

Keyfimbilir

Çok ufakmış, parazit de olabilir birşey de yutmuş olabilir :/ siz iyi olsun diye uğraşırken Allah korusun daha kötü birşey olabilir o yüzden güvenilir bir veterinere koşmanız en sağlıklısı olur.

BiciriginAnnesi

Sağolun arkadaşlar vete gidiyoruz umarım korkulan birşey yoktur

gokhansultan

Son durum nedir?

Gimlihanim

3 aylık olduğundan kıl yumağı olduğunu hiç sanmıyorum. Bana da yabancı cisim gibi geldi. Karnına bastırınca ağrıyor dediğiniz için. Son durumu nedir acaba? Bilgilendirirseniz sevinirim. Umarım ciddi bir durum değildir. Çok geçmiş olsun 🙏🏻

Warriorsans

İyi olmasına çok sevindim 🙏

Gimlihanim

Çok sevindimm iyi olmasına 🤩 Geçmiş olsun tekrar 😊

BiciriginAnnesi

Arkadaşlar biz başka vete geldik dün gece ki vet çok ilgiliydi dedim ama pek de öyle değilmiş

Kan tahlilleri yapılıyor vet hekim viral rahatsızlık olabilir dedi tekrar muayne olacak sabah iyiydi öğlen kötü oldu 😔

pablopicasso

Miniklere sadece bebek maması olan püremsi mamalardan vermenizi öneririm. Kitten grubu olan mamaları..

Geçmiş olsun.

BiciriginAnnesi

Çok teşekkür ediyoruz çok sağolun 🐾💐

BiciriginAnnesi

Çok teşekkür ediyoruz sağolun 🐾💐

BiciriginAnnesi

Kitten kullaniyoruz da bir kaç defa jöle soslu mamalar yedi o da rahatsız etti pate mamaya geçiş yaptık ama bir süre onu da yiyemeyecek yasaklandı
Teşekkür ediyorum