Hamileliğin 63. Günü Ama Doğum Gerçekleşmedi

Slhttin_

Merhaba arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım doğum zamanı geldiğinde nasıl anlarim diye ama bugün 63. Gün ve hiç belirti yok dün karnıni yokladığım zaman yavruların hareketini hissediyordum ama bu gece hareketlerini hissetmedim kedimde anormal bir durumda görünmüyor mamasını yiyip suyunu içiyor geziniyor arada olduğu yere oturuyor sadece karnı düne göre biraz fazla gergin gibi geldi bana endişelenmem gereken durum varmı acaba bi akıntı da görmedim

23 CEVAP

Slhttin_

Karnı düne kadar yuvarlak ti ama sanki şuan düz gibi hissettim acaba leğen kemiği küçükmü o yüzden mi doğum yapmadı aklıma binbir türlü ihtimal geliyor ona kocaman 1.5 m uzunluğunda 1 m genişliğinde yüksek üzeri kapalı yer yaptım mamasini suyunu koydum orda fazla durmuyor beni çağırıyor yanına gidiyorum sürekli sevdiriyor 3 gündür böyle ama hala mamasıni yiyor okudum her yerde doğum yapacağı gün mama yemeyi keserler yazıyor anlamadım

Benim kedim de hamile doğum yapacak. Yaklaşık 64-65 gün oldu bekliyoruz baklım
Siz içinizi ferah tutun, kedinizin yanından ayrılmayın ve önemlisi bi veterinere danışın. Bebekler sağlıklı olur inşallah

Slhttin_

Teşekkür ederim bilgi için aslında fazla endişelenmem normalde ama kedim biraz minyon tipli olduğu için endişe ettim

Muezzabalim

Bizim de 64. Günümüz 65. Güne girdik beklemedeyiz sizde şuan durum nedir

Mia_____

Benim kedim 67. Günde doğum yaptı hatta 68 ve doğum çok kolay gerçekleşti 5 yavru oldu ve doğum başladığı an yani 5 10. Dk da direkt ilk yavru geldi diğerleri de 5 dk arayla geldi .bence 70 günden sonrasında veterinere gidilmeli çünkü dollenmenin ne zaman gerceklestigi tam bilinmiyor boşa stres yapmayın ben çok stres yapmıştım niye dogurmuyor dedim hemen akşamında doğurdu o yüzden endişeye kapilmaniza gerek yok

Muezzabalim

Gözünüz aydın sağlıkla büyüsün yavrular ve anneleri . Gebelik süresini nasıl hesapladınız ilk çiftleşme gününden itibaren mi son mu cevaplarsanız sevinirim

Oqrenerde06

Gözünüz aydın hepsi sağlıkla olur inşallah içeride yavru kaldığını düşünüyorsaniz bir ultrason çektirin anneye . İçeride öldüyse Allah korusun anneyi zehirler

Muezzabalim

Çok teşekkür ederim çok az miktardaysa normal olabilir anne kedinin içinde kalan pislikler atılıyordur ama takip edin yine de bizimki de ara ara beni görünce miyavliyor hızlı nefes alıyor normalmiş biz tecrübesiz olduğumuzdan bilemiyoruz ki 😊