Oğlum Mantar

Qumru

Arkadaşlar benim 3 yaşında scotthis fold bir oğlum var .Ara ara mantar oluyor,geçen sene tam göz bitiminde oldu iki üç gün oceral sürdüm geçti ama gözün üstünde olunca ilaç kaçıyor ve ben tehlikeli diye oraya bişey sürmeye korkuyorum.Şimdi yine aynı yerde hafif bişey var yine oceral sürmek istemiyorum..İşe yarayan doğal birşey var mı?

12 CEVAP

Palyaco

Tavuklu mama vermeyin mantarı coşturuyor mantar olan kedilerde viyo ummune 14x30ml alıp hergun 30ml verin bağışıklığı yükseltelim mantarı icerden yenmesi için dis derisi için dr animal health ile 14 gün günde 3 sefer silelim pamuk yardimiyla

Lils

Ecosin ile yikadınız mı

Qumru

Ecosin duydum ama hiç kullanmadım,o nasıl ?

Qumru

Dr animal health kullandım,onu kullandıktan sonra mantar oldu geçen sene..Hiçbir şeyi yokken:(Bize iyi gelmedi o..Ama cevap için çok sağolun

Qumru

ND tahılsız bıldırcın etli balkabakli narlı mama veriyorum..

sahraxfittiko

scottish foldların çoğunda oluyor zaten.Genetik gibi bir şey. Neyse,ecosin ile yıkayabilirsiniz bir mantar ilacı diye biliyorum

sahraxfittiko

scottish foldların çoğunda oluyor zaten.Genetik gibi bir şey. Neyse,ecosin ile yıkayabilirsiniz bir mantar ilacı diye biliyorum

e234567

sadece bir doz aşı yaptırın yeterli. benimde kedim mantar olduğunda 3 doz dediler ama para tuzağı, zaten karaciğere zararlı. bir kere olsun geçer

Superisi814

Merhabalar,
Bir kere aşı denedik, olmadı.
Bir başka kedi de çok inatçı ve yayılan bir mantar oldu.
Oceral denedim,olmadı.
Tricobor diye bir merhem buldum t.yoldan yeşil, o ve organik Hindistan cevizi yağı ile, mucize oldu.
Dilerim işe yarar.
Ecosin çok önerilir, kullanım koşullarına hassasiyet göstermdk gerekmiş.
Nano sprey tavsiye edenler var, kullanmadık.
Dilerim bize iyi gelen size de şifa olsun

Mrblar herkese mantar icin yardimci olmak istiyorum.uzun suren yipratici bir durum 6 aydir mantarla mucadele ediyoruz neyazikki.hayvandan insana,insandan hayvana gecen bir hastalik.evde mantarli bir dostunuz varsa bilinki evin her uyesinde mantar gorulecek.bagisikligi dusuk olandan baslayacak ama korkmaya gerek yok insana bulasan mantar dr un verecegi kremle cok cabuk iyilesiyor.sureci size anlatiyim yapmadigimiz almadigimiz ilac,bitkisel ürün,aşi vs,kalmadi ama hic birinden bir fayda gormedik.herseferinde tekrarladi.ecosinle yikamadiktan sonra bu hastaligi gecirebilecek hic birsey yok mutlaka ecosinle yikayin.imuneks surup alin hem kendiniz hem dostunuza icirin bagisikligi kuvvetleniyor.kesinliklikle tavuklu hicbirsey vermeyin verceginiz hersey balikli vitamin degeri yuksek mamalar olmali.hergun mama kabi kullandigi butun esyalari sirkeli su ile temizleyin.malesef zor bir surec umarim yardimci olabilmisimdir size akliniza takilan olursa cvp verebilrm.yeterki dostlarimiz iyi olsun🐾

Deniz1741

Mantar için ecosin çok öneriliyor. Mutlaka ecosinle yıkamanızı öneririm bende ve kedinizin bağışıklığını da kuvvetlendirmek gerekiyor. Gerekli her şey yazılmış. Geçmiş olsun.

Oqrenerde06

cleapet nanosprey ve mendil iyi geliyor.
Krem türevlerini tavsıye etmem deriyi çok harebe ediyor bizde mantar bitti egzama başlamıştı kremlerden ötürü.
Bu şikayeti 5 ay boyunca biz çektik ve komple kafa kısmında vardı kızımında sırt bölgesinde vardı tek çaresi bağışıklıgı güçlendirmek olduğunu düşünüyorum biz çok tedavi denedik ecosin mantar aşısı kremler vs. :/ Allah kolaylık versin bağışıklıgı güçlendirin cleapet sprey kullanın