Annesini Kaybeden Kediye Yavrusunu Kaybetmiş Başka Anne

drybean

evimizin bahçesinde annesini kaybeden bir yavru kedi var, 2-3 aylık yaklaşık. köyümüzde de daha yeni (2-3hafta olmuştur) bebeklerini kaybeden başka bir kedi var, ikisi de yalnız. onları tanıştırsam nasıl olur, yapmalı mıyım böyle bir şey ?

4 CEVAP

Warriorsans

Aslında 2 3 aylık yavru kedi zaten annesinden ayrılmaya hazır oluyor bence gerek yok onun yerine süt anne arayan bebek kedilere bakılabilir

NorthNight

@Warrorsans a katılıyorum. Onun yerine daha küçük annesiz yavrular varsa onlar için daha iyi olabilir.

drybean

yavru kedi birkaç gündür bağırıyor :/

drybean

ah tamamdır çokk teşekkür ederim :)