Seçici Kedi İçin Yaş Mama

Firuzecik

Merhabalar. Erkek kedim Fikret kuru mama konusunda hiç seçici değildir, ne bulsa katır katur yer ancak konu yaş mama olunca hiç bi mamayı beğendiremiyorum. Zamanında yediklerini de bi süre sonra yemiyor. Deneyip beğendiği 2 mama var biri schesirin aloeveralı yetişkin maması diğeri ndnin bal kabaklı ton balıklı ve karidesli bi maması. Schesiri artık alamıyorum konservesi 25i geçti. Ndyi de indirimde buldukça stokluyordum ancak son stoğumda hiç yemedi sadece dişi kedim yedi. Taneli olmayan (proplan yaş mama gibi) , kediciklerinizin delicesine sevdiği, sağlıklı ya da sağlıksız(kuru mama harici bişey yemediği için gelecekte böbrek sorunu olmasından korkuyorum o sebeple sağlıksız da olsa sıvı alımının artmasını istiyorum kurudu kedi) benim Fikret beyin sevebileceği yaş mamalar önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

16 CEVAP

Firuzecik

Teşekkürler arkadaşlar sizin de söylediklerinizi listeye ekledim.
@Gunesyildirimm nd ocean serisinden sadece bi tanesini beğendi ki her çeşidini almıştım o beğendiğini de artık yemiyor. Asla iştahsız değil aksine kuru mamayı öğütüyor da nazı yaş mamaya ilginç bi kedi🤭