Kedi Kulağını Devamlı Kaşıyor

sudesama

Kucağımda elim doluydu oyun oynamak istiyordu attı kendini yere yaklaşık 50-40cm yüksekten falan düştü biraz morali bozuldu bende üzüldüm aldım sevdim öptüm oyun oynuyor şuan ama sürekli kulağını kaşıyor kulağının üstüne düştüyse ağrı yapıyor olabilir mi?

1 CEVAP

sürekli kaşıyor hatta kafasını yamulttuysa darbeden ötürü zarar görmüş olabilir. kedim sokakta dövülüp kulak enfeksiyonu vs kaptığında geldi eve. geldiği yıl 2 3 kez enfeksiyon daha geçirdi kulaklarıyla alakalı ne yazık ki. ısrarla kaşıyıp kafasını kaşıdığı kulağa doğru yamultuyorlar. neden oluyor dediğimde hekim her şey sebep olabilir bir yere vurup darbe almıştır o bile yapabilir demişti. bir hekime gidin bence bakılsın kulak içine ilaca gerek duyulabilir.