Bu Can Ellerinizden Kayıp Gitmesin... ??

sahrawisk

öncelikle herkese iyi günler. üç yaşındaki kedimiz 2. kattan düştü ve patileri, bacakları ağır hasar gördü. ilk müdahale yapıldı, iğneler yapıldı ancak acilen ameliyat olması gerekiyor. veterinerler 5.000 tl'den aşağı fiyat vermiyorlar. karşılayacak maddiyatımız da yok. röntgen ve yapılan iğnelerin belgesini görebilirsiniz. yardımcı olmak isterseniz 05432101313 veya 05427881013 numaralı telefonları arayabilirsiniz. şimdiden teşekkürler. nolur tarçın'a sahip çıkalım. 😔🙏🏻

5 CEVAP

e234567

kedilerin düşebileceğini elbette biliyorsunuzdur neden tele ihtiyaç duyulduğunu, baştan önlemini alsaydınız keşke. böyle para istemek zorunda kalmazdınız. umarım bir an önce borç bulup yaptırırsınız

caitlyn

çok geçmiş olsun umarım en kısa tedavi olur 💙 bundan sonra eve tel taktırsınız umarım çünkü tekrar düşmeyeceğinin garantisi yok asla :(

Warriorsans

Geçmiş olsun umarım kedi iyileşir. Kedi filesi çok önemli yoksa ihmaller yüzünden hayvancağızlar mahvoluyor. Lütfen herkes taktırsın 🙏

muffinthecat

Çok ama çok geçmiş olsun. İnşallah bir an önce maddi şeyler hallolur da Tarçın bebek sağlığına kavuşur.😢🙏🏻🤲🏻 Allah sizin ve Tarçın'ın yardımcısı olsun. ❤🤲🏻

sahraxfittiko

Geçmiş olsun öncelikle.Bu noktada evinizin camlarına kedi sinekliği taktırmayı düşünürsünüz umarım.Sayfamda ben de atarım gören olur.Tekrar geçmiş olsun❤❤