Happy Cat Kedi Maması

BiciriginAnnesi

Vet bu mamayı önerdi tester olarak verdi yeme garantili dedi ,tabi benim seçici kızım kesinlikle yemedi

Bu mamayı bilen arkadaşlar yorum yapabilir mi ?

Hiç duymadım da görmemiştim de ta ki bugün vet de görene kadar

12 CEVAP

Warriorsans

Kedilere nasıl geliyordur bilmiyorum ama içerik olarak fiyatına değeceğini düşünmüyorum (attığınız linkteki fiyata göre konuşuyorum) içinde gerçek et bulunmuyor kümes hayvanları proteini ve et unu var. Kullanılabilir ama benim tercih etmeyeceğim bir mama

NorthNight

Bizim kız hassas sindirimli diye onu bana biri önerdi ama buradan mı veterinerden birimiydi tam hatırlamıyorum 🙃 bende hiç duymadım diye cesaret edip almamıştım, geçen yine denk geldim ama içerik bazı çeşitlerinde fena değilken bazılar iyi değil. Garip farklılıklar var. İçimdeki kurdu yenemedi yani yine almadım 😬

Lils

İçerik orta kalite. Bonacibo gibi ama Happy cat alman ürünü. Müşteri hizmetleri kaliteli. İndirimde alınır kilosuna max 55 lira verilir.

Lils

Eski bir kullanıcı kullanıyordu ve memnundu bu arada.

Palyaco

Bende denemiştim yememisti bizimkide cok cok secicidir

BiciriginAnnesi

Açıkçası benim kız yemediği için almayı düşünmüyorum bizim ki iyi kaliteli mamayı iyi bilir 😂burnu iyi koku alır gerçek et mi hayvansal yan ürünler mi var anlar ondan yemedi 😂vet kendi ürünlerini satmayı severler o ürünü vermek için göz temasi kurar içeriğini anlatır da anlatır internette daha uygun vette 2 kg 350 TL

Benim de alacağım bir ürün değil nd Orijen acana bahsettim öcü gibi bakıyorlar proplan ve Royal resmn öneriyorlar 🙄

AslanPati

İçeriğini beğenmediğim için hiç denemedim.

Elifsu17

benim mayam da seçiçi , testerını alıp denemiştik beğendi sonra 2 kilo aldık memnun kalmıştım

aeri-l

Happy cat'in iki farklı kalite maması var diye biliyorum bir minkas diye geçen düşük kalite bir de bir üst segment maması ikisinde de tahıl vardı yanlış hatırlamıyorsam Alman markası bir mama. Ben kısa bir dönem kitten mamasını kullanmıştım, royal babycatten bile daha minik taneli 1 aylık yavruların yiyebileceği bir mamaydı. Bir de junioru var o royal canin kitten gibi daha büyük taneli diye biliyorum. Fena değil ama o parasına değer bir mama mı bilemiyorum. Kısa süreli kullanımda sorun yaşamadık.

BiciriginAnnesi

Evet taneleri çok küçük tester verdiler yeme garantili dediler de inci kesinlikle yemedi yemiş olsaydı belki düşüne bilirdim yemediği için de almayı düşünmüyorum mamayı yiyen yavru kediler var kullanıcı memnuniyeti de var memnun olmayan da

stellabennett

@Elifsu17 testerını nerden aldınız acaba ben bulamıyorum da