Ankara Kedi Kısırlaştırma

Arkadaşlar merhaba Ankara'da ikamet etmekteyim. British cins erkek 1 yaşında kedim var kısırlaştırmak istiyorum. Ankara'da bildiğiniz kısırlaştırma işlemini yaptırabilecegim güvenilir bir veteriner var mı ? Bir de ekstra masraf çıkartmayacak bir veteriner olursa sevinirim.( Bazı veterinerler bir işlem yaptığı zaman şunu şunu da almanız lazım diyor gerekli olmayan bir şeye gerekliymiş gibi onun için)

2 CEVAP

Liberta veteriner kliniği zeynep hoca gözüm kapalı öneriri

gokhansultan

Kısırlaşmadan önce hemogram kesinlikle yapılmalı eğer ondan bahsediyosanız gereksiz değil o işlem tam tersi hayati bir önem taşıyor. Hatta bazı set biyokimya değerlerine baktırmak bile önemli