Sıcak Kulaklar Ve Isı Artışı

Helinnakk

Arkadaşlar havalar ısındı ve kedimin kulak ve patileri de ısınmaya başladı normal mi bu hava ısındıkça vücut ısılarının artması normal midir

3 CEVAP

Sezgek

Ateşi olduğunu düşünüyorsanız burnundan anlayabilirsiniz burnu normalde nemli olur ve diğer yerlerine göre daha soğuk eğer burun kuru ve sıcaksa o zman ateşten şüphelenebilirsniz onun dışında havalar ısındı kulakların da sıcak olması normal

gulsump

Evet normal

Warriorsans

öyle çok fark edebileceğiniz bir artış olmamalı belki ateşi çıkmıştır biraz gözlemleyin evde ölçebiliyorsanız ateşini ölçebilirsiniz yada veterinere götürüp ölçtürebilirsiniz içiniz de rahat etmiş olur