Göz Çapaklanması

plyk

Merhaba Kedimizin gözünde sürekli çapak oluyor Temiz makyaj pamugu veya cay damlattigim pamukla siliyorum En son tek gözünde capak yerinde kurumuş kan vardı hala duruyor Silmek için bir losyon veya ürün var mı? Nedeni nedir?

5 CEVAP

caitlyn

ben aynı sebepten korkup veterinere gittim, gözünde bir şeyi yok dedi ama üşüttüğü ortaya çıktı, kendini temizlemediğinden olabilir dedi. makyaj pamuğuna crystalin sıkıp silmemi söyledi ben de düzenli yaptım sonra kendi kendini temizlemeye başlayınca geçti tamamen

caitlyn

bu arada aynı sebepleri önce telefonda veterineri arayıp söylemiştim, ilaç yazmam gerekebilir belki bi baksam iyi olur demişti o yüzden sizin de götürmeniz gerekiyodur belki bilmiyorum başka bir şeyse

plyk

Anlamadığım, kendisi gözünü nasıl temizleyecek???

plyk

Haklısınız, götürürsem iyi olacak

caitlyn

patisini yalayıp yüzüne gözüne sürüyorlar ya hani ben veterinerin ondan bahsettiğini düşündüm, gerçekten de bu olay olduğunda stresli bi dönemdi kendini temizlemiyordu o şekilde sonra başladı ve düzeldi. o şekilde yaparken kendi çapağını çıkardığını giderdiğini gördüm kaç kere o yüzden ben silme ihtiyacı duymuyorum bi süredir