Köpegim Golden Melezi Yogun İşhali Var Ve Faranjit Ne Yapmalıyım Barınaktan Alınma Daha 4 Aylık

Aylinaksu

Veteriner e götürdük ine yaptı cok ilgileniyorum ama ölecek diye korkuyorum

2 CEVAP

Ozzge

Öncelikle geçmiş olsun.köpeginize dışarıda mi bakıyorsunuz? Faranjit üst solunum yolu hassasiyetiyle ortaya çıkar.Köpeğinizin üşütmemesine dikkat edin.Soğuk ya da sıcak gıdalar vermeyin ısısını ayarlayın.Malesef faranjitin tekrarlamaması için köpeğinize ömrü boyunca bu konularda dikkat etmelisiniz. Bir de köpeğinizin havadan soluduğu birşeylere alerjisi olabilir mi ? Toz gibi polen gibi mesela. Hergun ev yapımı yoğurt yedirin ve vetinize gıda takviyesi olarak kullanabileceğiniz bir ürün danışın bence.Bağışıkliginın güçlü kalıp kolay toparlanması için gerekli diye düşünüyorum.
İshale karşı ise haşlanmış patates, pirinç lapası, haşlanmış tavuk göğsü bunları verebilirsiniz.Islak mamayı düzenlene kadar kesin eğer veriyorsanız.
Moralinizi de yüksek tutun ki yavrucak mutlu olsun çabuk iyileşsin :)

Ozzge

Bir de Merayı neyle besliyorsunuz? Ev yemeği vermeyin