Acil Kedimin Poposunda Kan Var

Biraz önce tuvaletini yaptı ama hiç olmadığı kadar kötü kokuyordu tüylerinede bulaştırmış yıkarken farkettim ki poposuda bir miktar kanamış arkadaşlar neden olur bu lütfen acil cevap

4 CEVAP

milodelisi

Endişelenmenize gerek yok demişsiniz ama hayvanın anüsünden kan gelmiş, insanlarda aynı şey olsa direk doktora gidilir. Belki kabızdır, belki daha ciddi bir şeydir. Veteriner dışında kimse onay veremez. Tüylerine bulaştırdıysa nasıl kabız olsun zaten? Sıvıysa bulaşır dışkı. Bu süreçte ilk başta KesinliklE bir veterinere gösterin, evden ek gıda veterinere sormadan vermeyin. Hayvan sağlığı için eğitim alan insanlar onlar, buradaki forumdaki kimse değil. Veterinerinize danışın. Maddi sıkıntınız varsa belediye barınaklarındakı veterinerler ücretsiz bakıyor. Ya da İstanbul vet. fak. daha uyguna bakıyor kliniklere göre.

aalokum

Kabiz olmustur ayni sey bizimde basimiza geldi diskisini kontrol edip 1cc zeytinyagi verdim sabah aksam arada sıkıntısini belli ettigi zamanlar veriyorum korkma eger devam ederse veterinere gotur poposunada azicik pamuk yardimiyla sursen iyi olur

Kabiz olmustur belki farkli bir sey yedi mi?

anfrenee

büyük ihtimalle kedinizin yediği bişey dokunmuş ve kabız olmuştur endişelenmenize gerk yok o kdr :)