Acilll Yardımcı Olursanız

feridertm

Yavru kedimde böyle bir şey gördüm acaba ne olduğunu bilen varmı daha önce böyle bişeyle karşılaşmış olan ona göre veterinere gideceğim.

7 CEVAP

Sezgek

Tam olarak ne olduğunu seçemiyorum ama göbek kısmı olduğu için erkek de olsa meme başı vardır önümü göstermeye çalıştınız üzgünüm ama başka bir şey görmedim ben resimde telden bakıyorum belli benim gözümden kaçmıştır

Sezgek

Ha anladım eğer tahmin ettiğim gibi bir yara ise (fotodan gerçkten seçemiyorum üzgünüm) bunun bir çok nedeni olabilir stres mama değişimi mantar başlangıcı alerji ama ben en çok alerji üzerinde dururdum benim kızda da var ordan biliyorum şu an için o bölgeyi cristalin ile temizleyebilirsiniz rahatlatacaktır ama veteriner en doğru kararı verecektir eğer kulak arkası ve boyun da kaşınma varsa alerji ihtimali yüksek diye düşünüyorum ben ama hemen telaş yapmayın ben çok ciddi bir hastalık olduğunu düşünmüyorum

feridertm

@Sezgek
Annesini emiyor hala mama değişimi oldu ondan sonra başladı bu durum tekrar eski mamayı vermeye başladım bebekte böyle şeyler çıkınca. İnternetteki gördüğüm Mantar fotoğraflarına benzemiyor öyle söyleyeyim.

Sezgek

Anladım o zman mamaya alerji göstermiş olması çok büyük olasılık bence şu an ek bir mama vermeyin zaten anneyi emiyormuş ve vete danışın alerji işi çok sıkıntılı onlar alerji yapmayan içerikleri bizden daha iyi biliyorlardır dediğim gibi orayı cristalin ile silebilirsiniz rahatlatır geçmiş olsun

feridertm

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için 🌸

feridertm

@Sezgek meme değil böyle küçük küçük yara gibi

Sezgek

Rica ederim geçmiş olsun