Merhabalar Kedim 4 Yavru Dünyaya Getirdi Fakat 1 Hafta Sonra Rahimde İntihaplanma Oldu

Yasminbal

Merhabalar kedim 4 yavru dünyaya getirdi fakat 1 hafta sonra rahimde intihaplanma olduğunu ve içerde plasenta kaldığını öğrendik değerleri çok yüksekti ilaçlarla düşürüldü ama kedimin karın bölgesinde kanama ve morarma oldu.Suan delinmeler mevcut veterinerimiz bunların olabileceğini söyledi ve o bölgenin sertlesecegini ve operasyonla alacağını.Bu tür durumla karşılaşan var mı ne yapmak gerekiyor😔

18 CEVAP

Yasminbal

Tabiki fısıldarım çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için 🙏

byzkpln

Ay ne kadar sevindim 🥰 Allah bebeklerine bağışlamış. Maşallah çok güçlü bir kız. Sizede duyarlı biri olarak teşekkür ederim. İyiki varsınız. Bu canlara kol kanat oldunuz.Çok geçmiş olsun tekrardan ❤️

Yasminbal

Ben teşekkür ederim desteğiniz için sizler de iyi ki varsınız🙏 önümüzde ki 1 haftayı atlatalım tamamen sağlığına kavuştuğu gün derin bir ohh bee diyeceğim inşallah bende🥲