Merhabalar Kedim 4 Yavru Dünyaya Getirdi Fakat 1 Hafta Sonra Rahimde İntihaplanma Oldu

Yasminbal

Merhabalar kedim 4 yavru dünyaya getirdi fakat 1 hafta sonra rahimde intihaplanma olduğunu ve içerde plasenta kaldığını öğrendik değerleri çok yüksekti ilaçlarla düşürüldü ama kedimin karın bölgesinde kanama ve morarma oldu.Suan delinmeler mevcut veterinerimiz bunların olabileceğini söyledi ve o bölgenin sertlesecegini ve operasyonla alacağını.Bu tür durumla karşılaşan var mı ne yapmak gerekiyor😔

18 CEVAP

Offf çok fena görünüyor. Kim bilir ne acılar çekiyodur şimdi. Başka veterinere de gösterin bence bunun nesi normal.

NorthNight

Veterinerde kalması lazım bu hayvancağızın, güçlü bir antibiyotik tedavisi görüp iltihap giderilincede operasyona alınmalı. Lütfen iyi bir hekimle görüşün, başka organlarıda riske giriyor.

Yasminbal

Umut yarın operasyona giriyor resimde gördüğünüz siyah olan yer düştü.Umutu doğduğunda suların içinden çıkarmıştık biz 4 kardeşim içinde hayatta kalan tek bebekti yaşaması mucizeydi adı da bu nedenle umut oldu.Yine tutunacak benim kızım hayata inşallah iyi olacak çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için🙏❤️tabi mutlaka bilgilendireceğim

BiciriginAnnesi

Offff yavrum ya😔
Hiç normal görünmüyor başka veterinere çok acil gitmeniz gerekiyor çocuğun resmen karnı patlamış nasıl canı yanıyordur benim bile burda canım yandı ki 😔çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

aslihan_e

Benim kedimin birinin de lenf bezi iltihaplanıp patladığında böyle olmuştu ama rahimde de böyle olduğunu ilk kez gördüm. Ben boğazı delindi ölür diye korkmuştum ama deri kendisini yenileyip kapanmıştı. İnşallah bu da öyle olur.

Yasminbal

İnşallah tek isteyim iyileşmesi dua edin iyileşsin benim kuzum 😔

poverpuff

inşallah iyileşir bir an önce onlar güçlü canlılar. siz destek olmayı sürdürün. bizim de iyi dileklerimizi fısıldayın kulagına.🤗😌🐈 saglıkla kalın kediciklerinizle🙏

byzkpln

Çok üzüldüm yazık kuzuma. Umarım en kısa zamanda iyileşir 🙏🏻 Şuanki hali bile enfeksiyona açık umarım en kısa zamanda iyileşirde bebeklerinin yanında olur. Çok geçmiş olsun. Bizide bilgilendirin gelişmelerden iyileştiği haberlerini duymak istiyorum ❤️

byzkpln

Merhaba durumu nasıl Yasmin hanım operasyondan çıktı

Yasminbal

Merhabalar evet umut operasyondan çıktı çok şükür sürekli kendini sevdirme derdinde😍🙏görünen bölgeler temizlendi
antibiyotiklere devam,saat başı bebişleri yanına getirip emzirtiyoruz.Önümuzdeki birkaç gün önemli bizim için atlatacağız inşallah 🙏

Yasminbal

İki farklı veterinerle görüştüm ikiside aynı şeyi söyledi o bölgenin patlayacagıni intihapın akacagını daha sonra o dokunun alınacağını antibiyotiklerini kullanıyor

Mia_____

Çok kötü görünüyor kıyamam ya cokk üzüldüm :( umarım geçer benim kedim de geçen hafta doğum yaptı umarım böyle bir şey gelmez bizim de başımıza, bir sorun görünmüyor suanlik ama

Yavruları da emziremiyordur şimdi inşallah hemen düzelir

Warriorsans

Off çok kötü olmuş kıyamam neler yaşıyor inşallah hemen iyileşit 😢

Yasminbal

Hepinizden Allah razı olsun yavruları enfeksiyondan dolayı gözleri intihap kapinca ayırdık mecburen çok güzel annelik yapıyordu yanlarına gidemediği için ayrıca tedirgin inşallah hem onun yavruların iyi olduğu günleri de göreceğiz 🙏