Acil Kedileri Öldüryor !

Mahallemizde koskoca bi kedi var yavru kedileri öldürüyor yakalayıp barınağa vermek istiyorum asla yakalayamıyorum nasıl yakalayabilirim lütfen bi fikir verin 😒😒😒

4 CEVAP

edmrcglu

hayvanı barınakta ölüme terk etmeyin ikisi de can başka bir çözüm bulunabilir

Cook

Barınağa verene kadar kısırlaştırmayı deneseniz?İkisi de can yavru diye ötekinin canı daha kıymetli değil.Erkekse yavruları boğabilir maalesef fakat kısırlaşırsa,karnı tok olursa hiçbirine saldırmaz

Sezgek

Bu tür durumlar içim en iyisi kapan ya da belediyeye haber verip almasını isteyebilirsiniz yoksa iri bir sokak kedisini yakalamak hiç kolay olmayacaktır yaş mama işe kandırdanız bile kutuya galan basım koyarsınız bilemiyorum zor iş

Herseyi denedim ya çıldırcam gerçekten burası ilçe belediye ilgisiz hiç zannetmiyorum yakalayacaklarını ama diğer kedilere işkemce ediyor resmen 😟😟