Kedi İçin Somon Yağı Önerisi

toleii

Merhaba, kedimin tüy sağlığı için somon yağı almayı düşünüyorum daha önce hiç kullanmadı. Hangi markayı almamı önerirsiniz?

6 CEVAP

pablopicasso

Biz biofeline kullanıyoruz.

Warriorsans

Bu konuda en başarılı markanın mutamin olduğu söyleniyor 150 ml alıp bitirmiştim gözle görülür bir faydasını görmedim. Vets plus somon yağı kullanıyorum şu an 2 kutu vardı elimde birini sokaktakilere birini evdeki kedilerime veriyorum sokaktakilerinki bitti bile sayılır. Yine evdeki kedilerimde gözle görülür bir fayda gördüğümü söyleyemeyeceğim tüy konusunda zaten artık eskisi gibi her gün vermiyorum haftada 1 veriyorum fazla takviye de iyi olmayacağı için

pablopicasso

Veterinerimizden aldığım bilgiye dayanarak belirtmek istiyorum. Balık yağı takviyesi hem bağışıklık güçlendiriyor göz, kalp, tüy sağlığı ve sindirime faydalı oluyor. Ben neredeyse her gün 2 sıkım çay tabağına hazırlayıp, tırmalama tahtası bölgesine koyuyorum. Gidip, gelip yiyior🥰

aeri-l

Canvit barf somon yağı kullanmıştım ama bizimkiler yaş mamanın üzerine sıksam yaş mamayı yemiyorlardı o kadar sevmediler kokusuda bir garipti önermiyorum bu markayı şahsen

toleii

Cevaplarınız için teşekkür ederim

aeri-l

Canvit barf somon yağı kullanmıştım ama bizimkiler yaş mamanın üzerine sıksam yaş mamayı yemiyorlardı o kadar sevmediler kokusuda bir garipti önermiyorum bu markayı şahsen