Köpeğim Mama Kabından Yemiyor Yardım

akarhan35

Arkadaşlar önceleri çok iştahlı yiyordu 2 buçuk aylık bir cane corso mamayı koydum mu almak istediğim de hırlıyordu hatta hırlamamalı için beklemeyi ve yerken severek yedirmek üzerine yoğunlaştım başarmıştımda sonradan mamasını kaptan yememeye başladı elimden yiyor yere koyarsam yiyor ve elimden de az yiyor tamamını bitirmiyor mama hills pupy large breed mamadan değil muhtemelen denemek için nd verdim ondada aynını yapıyor sizce bu sorun nedendir

1 CEVAP

caitlyn

köpeklerle ilgili pek bir bilgim yok malesef ama fikir yürütmem gerekirse belki kaptan dolayı olabilir mi? kedim de sevmediği kaptan ya da yeterince temiz olmayan kaptan yemiyor, belkimyıkadıysanız deterjan kokusu vs kalmıştır rahatsız oluyodur, tabi bilen biri daha iyi anlar