Kristal Kedi Kumu Kullananlar

BiciriginAnnesi

Bir kaç kere bu kuma rastladım daha önce görmemiştim de bilmiyordum da

Kullananlar var mı ?
Memnun musunuz?

Kumun özelliği nedir sizce işe yarayan bir kum mu?

3 CEVAP

Warriorsans

Çok zararlı olduğu söyleniyor çok bir bilgim yok ama önerilmiyor o yüzden hiç denemedim

Sezgek

kristal kum dediğiniz şey silika kum heralde eğer ondan bahsediyorsanız çok zararlı kanserojen madde olarak biliniyor bu kot taşlamada kullanılan madde ve tozun maruz kalmak tedavi edilemeyen hastalıklara neden oluyor kesinlikle kullanmayın derim ben alternatif kum arayışındaysanız olivia cati öneririm ben aldım çok memnun kaldım 0 toz topaklanma çok güzel koku tutma çok güzel bütçeyi zorlar mı diye düşünmeyin ben bentonit ile karıştırıp veriyorum bentonit miktarı daha az olacak şekilde ve bentonitin tozunu da alıp götürüyor zeytin çekirdeğinden üretildiği için yağlı bir yapısı var ve o yapı bentonitin tozunu tuttuğu için hiç tozutma olmuyor kesinlikle bir deneyin derim

BiciriginAnnesi

Teşekkürler cevabınız için

Kum listeden çıkarıldı

Sezgek

Olivia kullandım gerçekten güzel bir kum son 1 aydır aktif karbon kum kullanıyorum heralde eski kuma geri döneceğiz pek sevmedim