Kedimin Ön Bacağında Şişlik

Huysuzkedy

kedim otururken ön patisini kaldırarak oturuyordu sonra kolunda şişlik oldu patisinin daha asagısındaki kisim yara olmus ama kırık olabilir mi acaba

3 CEVAP

Warriorsans

Kedinizde yüksekten düşme gibi bir durum mu oldu yada bir yere sıkışma çarpma? Söylediklerinize göre bariz bir sorun olduğu ortada. Aslında en iyisini veteriner bilir şişlik de varsa ciddi bir sorun olup olmadığını anlamak için röntgenle bakılabilir. Sadece incinmiş de olabilir ki umarım öyledir.

Sezgek

burdan söyleyebileceğimiz hiç bir şey yok bu durum için ne yazık ki bir an önce veterinere gidip gerekli tahlillerin ve incelemenin yapılması lazım geçmiş olsun

Huysuzkedy

veterinere götürdüm apse yapmış ciddi bir sorun yokmuş teşekkür ederim