Kedim Titriyor Gibi

Jeffroshum

02.10 gibi ayak ucumda uyurken yanlışlıkla ayağım kafasına çarptı sonra çok üzüldüm ve uyuyamadım şimdi partilerini tutuyorum ve esnerken istemsiz şekilde kaslar titreşir ya aynı o şekilde nefes alıp verirken titriyor üşüyünce olan titreme gibi hep böyle miydi ben mi yeni fark ettim bilmiyorum ya da ben tuttum diye mi rahatsız onu da bilmiyorum patilerine dokunulmasınlar hiç hoşlanmaz zaten tırnaklarını batırıyor tutarken ve sizden ricam siz de yatarken partilerini tutup olup olmadığını yazar mısınız?

5 CEVAP

Jeffroshum

Pati kası 😅

Jeffroshum

Yani titremeyi partilerinde hissediyorum demek istedim

Sezgek

Merhaba titremeden kastınızın ne kadar şiddetli olduğunu bilmiyorum ama bazen mutluluktan da titriyorlar böyle sık sık kısa aralıklarla bazen benim kedim yanımda severken uyuya kalırsa böyle kısa kısa titremeler yapıyor ama o böyle çok aşırı mutlu olduğu için acaba öyle bir şey mi sizinki sürekli olup olmadığını bir gözlemleyin bir de bunun dışında ek bir bulgu var mı ona bakın işte dengi kaybı ya da farklı şeyler ama siz yanlışlıkla vurdunuz diye çok ciddi bir şey olacağını düşünmüyorum geçmiş olsun

Jeffroshum

Yok şiddetli değildi ama tutarken hissettim bazı kediler dışarıda baktığım kedilerimden birinde de var yan yatarken hafif titriyorlar aslında çoğu kedide varmış genel olarak normal kabul ediliyormuş ama dediğim gibi öncesinde fark etmemiştim ayağım yavaş çarptı ama sonuçta güzel bi uyandırma şekli olmadı diye biraz üzüldüm onun dışında gözle görülür bi anormallik görmedim inşallah bir şeyi yoktur Bu hafta içinde aşısı için vete gideceğim o zaman sorayım. Ben hava dün çok soğuktu acaba ondan mı etkilendi ki diye düşündüm bir de tırnaklarını çıkartırken acaba pati kaslarını kastığı için mi öyle hissettim diye düşündüm ama yinede soracağım inşallah.

Sezgek

Bence de önemli bir şey yoktur ama yine vete sorarsınız içiniz rahat eder