Yavru Bebek Beslenmesi

Cigdem_ib

Arkadaşlar merhaba 10-15 günlük bebek bir kedi var bakan kişinin ailesi kediyi evde istemiyor bu yüzden geçici yuva olacağım daha önce yavru annesiz bebek beslemedim ben onun için neler yapabilirim ne yapmam gerekiyor süt tozu ile ne kadar süre yedirmeliyim ne kadar süre de tuvaletini yaptırmam gerekli bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirim

1 CEVAP

Warriorsans

Kıyamam ona daha çok küçükmüş belki süt anne bulabilirsiniz bence kesinlikle arayışa girin. Süt tozuyla 1,5 aylığa kadar beslemek yeterli yaş mama kuru mama vermeye de o dönemlerde başlayabilirsiniz. Tuvaletini kendi başına yapabilene kadar sizin yaptırmanız gerekiyor nemli bir pamukla ve sıcak tutmaya özen gösterin zaten havalar da ısındı ama geceleri dikkatli olun. 2 saatte bir beslenip tuvaletinin yaptırılması gerekiyor.