Kedimin Gingivit Sorunu Acil Yardım

Alpkaan08

Merhaba kedimde gingivit var. 3 ay önce steroid iğne yapıldı geçti. Fakat bu durumu geçici olarak çözüm olduğunu öğrendik. Daha sonra 2 gün önce hastalığı tekrarladı bu sefer diş etleri kanamaya başladı ve hiç durmuyor. Veteriner ile 1 hafta sonrasına diş çekimi için anlaştık ama dişlerindeki kanama geçmiyor sprey verdi sıkıyorum ne yapacağımı şaşırdım. Bugün tekrar veteriner götüreceğim. Yemek yemeyide kesti bugün. Tecrübeli olanlar fikir verirse memnun olurum

1 CEVAP

Deniz1741

Merhaba instagramda humuslublog sayfasının öne çıkan hikayelerinde gingivitle ilgili oldukça işe yarayan çözümler var. Bakmanızı öneririm. Geçmiş olsun.