Köpeğim Dışardaki Yiyecekleri Yemeye Çalışıyor

Lunapo

Luna dışarıdayken herşeye ilgili kediler köpekler insanlar ve özellikle yiyecekler. Ben yiyecek konusunda çok muzdaripim. Gördüğü her kemiği çöpü ağzına almaya çalışıyor ya da alıyor dakikalarca onu ağzından çıkarmaya çalışıyorum nasıl engellerim bunu? Dışarıda elimde ödül bisküvisiyle gezmeyi denedim ama dışarda onlara tenezzül bile etmiyor

1 CEVAP

eltarcin

Bu konuda pek bir bilgim yok ama şöyle bir video izlemiştim umarım işinize yarar:
https://www.youtube.com/watch?v=6uPezB9iRCg
Tabii fazla çekiştirmeyin ve ödüllendirmeyi unutmayın:)