Maya'nın Sağlık Durumu ?

BiciriginAnnesi

Kızım 20 gündür tedavi gördü
Enfeksiyon mantar bağışıklığı düşmüştü
Bugün kızım geldi tedavisi bitmiş kısırlaştirma olmuş kızım zayıftı geldi daha çok zayıflamış halde geldi onu öyle görünce ağladım 😔

Doğumdan sonra kötüleşmisti şimdi daha kotu olmuş geldi sarıldı bana giril gırıl yaptı o kadar çok acıkmış ki anlatamam

Haline çok üzüldüm diğer kızım da Maya ablası geldi diye yerinde durmuyor sürekli tepesine çıkıyor heyecanından yere göğe sığmıyor oynuyor ama kızım miyavliyor pek oyun ile ilgilenmiyor doğal olarak zor şartlardan geçti adapte olması zaman alacak

Ameliyat olmuş ama miyavliyor kapıya gidip dengesi şaşmış yavrumun

Sizce kapıya gidip miyavlıyor olması normal mi

16 CEVAP

BiciriginAnnesi

Resim koyacaktım ama üzülürsünüz diye koymadım 😔ben bile çok kötü oldum ki sizi düşünemiyorum.

Bir de veteriner dedi ki sağlığı kan değerleri iyi sadece burnu tıkalı geçer bir kaç güne dedi sürekli hapşırma gibi tıkalı tıkalı ses çıkıyor burnundan geçer mi bu durum yoksa benim müdahale etmem gereken bir durum var mı daha hızlı düzelmesi için ?

Bir de not bırakıyorum hatta büyük harflerle

ASLA AMA ASLA KEDİM BİR KERE ANNELİK DUYGUSUNU TATSIN YAŞASIN DEMEYİN EĞER KEDİNİZİN SAĞLIĞINI DÜŞÜNÜYORSANIZ BUNU KESİNLİKLE YAPMAYIN MANEVİ YÖNDEN HEM SİZ HEM DE KEDİNİZ YIPRANIYOR KEDİNİZ OLSUN KÖPEĞİNİZ OLSUN DİREK KISIRLAŞTİRMA AMELİYATI YAPTIRIN ASLA DOĞUM YAPMASINA İZİN VERMEYİN ..!

(Ben keisnlikle hamile kalsın doğum yapsin asla düşünmedim biraz kilosunu toplasın 6 aylık olsun dedim kısırlaştirma olsun diye düşündüm kilosunu topladı falan derken herşey hazırlandı randevu alındı 2 güne gidecekti ta ki o akşam doğum yapana kadar çok küçük hamile kalmış biz bile anlamadık kimse anlamadı kapımız da oynuyordu gözümüz de daha 4 aylık diye görüyorduk çok acılar çekti yavrum şuan halini gördüm perişan oldum 😔)

Şimdi inci ile birlikte sarılıp yattılar

Demek o ki yine tekrar ediyorum evcil hayvanınız sağlığını düşünüyorsanız yaşamasını istiyorsanız

     "KISIRLAŞTIRIN YAŞATIN"
Sezgek

Ben eminim o sizin Şevkat solu ellerinizle hayata bir güzel tutunacak eskisinden daha iyi olacaktır merak etmeyin biraz zaman tanıyın çok badireler atlattı yavrucak toparlayacaktır merak etmeyin geçmiş olsun

gulsump

Çok geçmiş olsun okuyunca üzüldüm, inşallah kısa zamanda toparlanır

izmirle

Geçmiş olsun Allah size ve kedilerinize bir daha böyle bir durum yaşatmasın.

Gizem8822

Çok geçmiş olsun. Eminim o kadar iyi bakarsınız ki kısa sürede toparlar yavrunuz

Deniz1741

Çok geçmiş olsun hep sağlıklı olsun yavrularımız. Eminim ona çok iyi bakıyorsunuz. Allah bir daha yaşatmasın inşallah 🙏🏻

Warriorsans

Çok geçmiş olsun yavaş yavaş toparlayacaktır. Kısırlaşan kediler kısa sürede o kadar güzelleşiyor ki inanamazsınız. Güzelce kilosunu alır tontiş tatlı bir kız olur 🙏♥️

Selenay1

Gerçekten helal olsun sizi çok taktir ettim burada doğurturken şöyle oldu böyle oldu yazan insanlar ben kısırlaştırmaya teşvik ettim diye duyarcı ilan ettiler beni. Sizin şu yaptığınızı yapmaya akılları yetmiyor. Umarım yavrucak iyileşir en kısa zamanda. Böyle küçükken kaldıramayan kediler var maalesef ama sizinki dayanmış neyse ki... Çok güçlü bir kedi olmalı

BiciriginAnnesi

Gerçekten helal olsun sizi çok taktir ettim burada doğurturken şöyle oldu böyle oldu yazan insanlar ben kısırlaştırmaya teşvik ettim diye duyarcı ilan ettiler beni. Sizin şu yaptığınızı yapmaya akılları yetmiyor. Umarım yavrucak iyileşir en kısa zamanda. Böyle küçükken kaldıramayan kediler var maalesef ama sizinki dayanmış neyse ki... Çok güçlü bir kedi olmalı

Evet bir kesim var ki sürekli kedi dogurtup duruyorlar yavruları sahiplendirme yapacağız diyorlar biz de buna inandık KISIRLAŞTIRIN diyince bir kere ANNELİK DUYGUSUNU TATSIN diyorlar

Bir kesim de var ki satın aldık sattık satıyoruz şöyle böyle diyorlar kısırlaştirma yaptırın bir dünya mesaj yazıyoruz bu sefer de duyar kasmayın diye yazıyorlar ben artık cahil aklı olmayan beyni olmayan işi ticarete döken mahlukatlara laf anlatmaya çalışmayacağım yaşayıp görecekler kendi vicdanları ile baş başa bırakıyorum Allah'a hesabını verecekler

Benim. Yavrum güçlüdür neler atlattı inşallah bunu da atlatacak eski sağlığına kavuşacak çok teşekkür ediyorum çok sağolun iyi dilekleriniz için.

BiciriginAnnesi

Canımın bu kadar çok yandığını görmedim parmağım kesilsin kolum kırılsın aman geçer derim

Ama işin içine sevdiklerim girdiği zaman canım çok yanıyor evimde ki çocuklarım hasta olduğunda elimden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorum gerekirse evi mi satarim eşyamı satarım yine de yaşaması için çaba gösteririm

İnşallah sezgek bir an önce toparlasın yavrum, yoksa ben kahroluyorum

Çok sağolun teşekkür ediyorum

BiciriginAnnesi

Çok teşekkür ediyorum çok sağolun inşallah

BiciriginAnnesi

Amin çok sağolun teşekkür ediyorum

BiciriginAnnesi

İnşallah çok sağolun teşekkür ediyorum

BiciriginAnnesi

Amin çok sağolun teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için

BiciriginAnnesi

Warrionorsans

Ay inşallah tek istediğim eski kilosuna eski sağlığına geri dönsün eski oyuncu bıcırık kızıma geri dönsün
Çok teşekkür ediyorum çok sağolun iyi dilekleriniz için