Nature’s Variety Mama

stellabennett

daha önce bu mamadan kullanan var mı aranızda ben adını hiç duymadım ama güzele benziyor sanki sizin de tecrübelerinizi duymak istiyorum

6 CEVAP

Warriorsans

Kullanmadım ama almıştım şu an duruyor henüz başlamadık kullanmaya denemek için almıştım beğenirsem büyük boyunu alırım gibi düşündüm. Çoğu kişi severek kullanıyor kötü yorum pek görmedim bir tek kabızlık sorunu yaptığını söylemişti buradan biri onun dışında hiç kötü yorum okumadım severek yiyormuş kediler iyi de geliyormuş

Lils

Yurtdışında popüler içeriği iyi kaliteli bir mama. Fiyatı biraz fazla ama bütçe meselesi

beyzathemoc1

Ben kullandım benim kedilerime en çok yarayan mama bu oldu hera her markada top top kaka yapar (bozita nd proplan dahil) ama bunda tam kaka yapıyordu tüy dökümü azaldı ama fiyatı baya uçuk içeriği acana kadar iyi olmasa da nd gibi mamalardan daha iyi

Gimlihanim

İçerik olarak güzel bir mama. Hiç kullanmadık ama düşünüyorum almayı. Bence bütçenizi aşmıyorsa kullanılabilecek en iyi mamalardan. Kötü yorum da hiç rastlamadım doğrusu bu mamayla ilgili.

AslanPati

Ben kullandım güzel mamaydı tavsiye ederim.

Kitten13

Kullanıyoruz, severek yiyor. Keşke pet shoplarda daha yaygın bulunsa.