Kedim İki Gündür Yemeği Azalttı

Chibi09

Önceden çok fazla yemek yerdi kabında mama asla kalmazdı. O yüzden az az verirdim. 2 gün önce karşı apartmandan baya ağır bir şey yere düştü. Kedim çok korktu aksama kadar saklandı. O zamandan beri az yiyor.Bildiğiniz burun kıvırıyor. Çok korkuyorum bir şey olcak diye. Ne tavsiye edersiniz?

19 CEVAP

Warriorsans

Stres yaptığından dolayı olmuş olabilir. Ciddi bir az yeme/yememe sorunu varsa 2 günü geçmeden veterinere gitmek gerekir. Ama sadece normalden az yiyorsa teşvik edici davranmak yaş mama falan vermek iyi olur. Belki somon yağı da varsa kullanabilirsiniz iştah açıcı etkisi olabiliyor.

Chibi09

Evet onu duymuştum bende bugün baya iştahlı geldi moralim düzeldi sanırım baya korkmuş güzel kızım

Chibi09

Evet kesinlikle öyle. Psikolojileri gerçekten bozuluyor

Miaow

Az yemesi mevsimsel olabilir yazın biraz da azaltıyorlar yemeyi. Fakat hiç mama yemeyip su içmeyen kedinin sağlığında problem olduğunu söyledi veterinerimiz. Biraz gözlemlemeniz gerekiyor.