Yeni Tuvalet

kukicim

arkadaslar ben bundan önce acık bir tuvalet kullanıyordum kedim icin.bugün aldığım kapalı tuvalet geldi ve çok geniş çok rahat bir tuvalet.ama kedim biraz çekiniyor kapalı olduğu için.yeni kumunun üstüne eskisinden de biraz ekledim ki kokusunu tanısın alışsın.başka neler yapabilirim kolayca alışması için?
teşekkürler şimdiden

3 CEVAP

Warriorsans

İlk başta kapağı açık kullanabilirsiniz hatta biz sürekli kapağı açın kullanıyoruz bir süredir daha rahat ediyorlar. Alışınca kapağını kapatabilirsiniz

pablopicasso

Eski kumdan koyun kokusunu alsın ve kapağını açık bırakın. Hemen alışacaktır. Güle güle kullanın

pablopicasso

Eski kumdan koyun kokusunu alsın ve kapağını açık bırakın. Hemen alışacaktır. Güle güle kullanın