Kedim Kağıt Yedi !!!!???? Acil Bakın

İşim vardı ve kedim arkada oyun oynuyordu işim bitti geldiğimde kağıt yemişti yediği kağıdın yarısını aldım ıslaktı demekki yemiş yalanıyordu bişey olur mu lütfen söyleyin çok korkuyorum of yaa

4 CEVAP

Anonymus683514

büyük bir ihtimalle bir şey olmaz. kakasını iyi kontrol edin, kan vs. var mı bakın. iştahında bir sorun var mı dikkat edin

Gizem8822

Korkma bir şey olacağını sanmıyorum

Gizem8822

Korkma bir şey olacağını sanmıyorum

NorthNight

Öncelikle ne kadar yediğinden emin olun, bolca malt verin kakasını gözlemleyin çıkacakmı diye. Çıktığını göremezseniz veterinere danışın.