Hills Kitten Yavru Mama İhtiyaç Yada Satan

byzkpln

Merhaba bu bebekleri bugün sokaktan kurtardık. Bazısını kendim bazısını bebekler biraz toparlandıktan sonra uygun aile bulunca sahiplendireceğim. Yalnız evde sadece 1 kedi besliyordum ve bu sayı 5 çıktı şuan ve ben çalışmıyorum. ☺️ Kendi kedimin maması olan Hills kitten Tuna balıklı mamaya devam etmek istiyorum fakat mama fiyatlarıda uçmuş durumda. Elinde bu mamadan kalmış olup artık ihtiyacı olmayan bu bebekler için vermek isteyen yada elinde var olup uygun fiyatlı satmak isteyen olursa para ile satın alabilirim

9 CEVAP

byzkpln

Güncel

Seydagulec_

Güncel

Seydagulec_

Güncel

Seydagulec_

Güncel

panopticon

Mama fiyatları cidden yükselmiş durumda, en iyisi internetten satın almak diye düşünüyorum veterinerden satın aldım aynı parayla neredeyse internetten 2 kilo alabileceğim mamayı bana 1.5 kilo olarak sattılar...

panopticon

düzeltme 1 kilo

Warriorsans

Güncel

byzkpln

İnternetten alıyorum bende ama geçen ay kilosu 115 e gelen mamamız bu ay 150 TL olmuş 5 kedi ile bu mama bize 1 hafta anca gidiyor. Elinde olup ihtiyacı olmayan bi kişi bana uygun fiyatlıdan satarsa hem o kazanır hem yavrularım doyar diye düşündüm ☺️ Yada indirimli mama satan site varsa öneriyede açığım

Pollythelilly

Güncel