Fatih Hayvan Hastanesi

nyancat

Kedimi kısırlaştıracağım ve fatih hayvan hastanesinin iyi olduğunu çok iyi ilgilendiklerini duydum ama içim rahat etmiyor dişi kedi kısırlaştırmaları daha zorlu oluyormuş bu yüzden korkuyorum fatih hayvan hastanesine giden kedisini orda kısırlaştıran bilgi verebilcek olan var mıdır?

2 CEVAP

bsecnl

özel veterinere götürmenizde fayda var

nyancat

Çok geç bir cevap kedimi fatih hayvan hastanesine götürdüm orada kısırlaştırdım ve hiçbir sorun yaşamadık çok iyi ilgilendiler ama maddi açıdan gücüm yetseydi özel veterinere götürürdüm kesinlikle.
Fatih hayvan hastanesine de araştırmadan emin olmadan gitmedim ve memnun kaldım