Kedi Kancalı Parazit

frknerbyy

45 günlük bir kedim var 1 haftadır ishali vardı veterinere gittik 5 gün önce bağırsak florası icin tedavi uygulandı probiyotik vs geçmezse kan testi yapalım dedi bugün gittik geçmediği için kan testi dışkı testi yapıldı kancalı kurt çıktı iğne vurulduk çabuk etki etti diyebilirim dışkıdaki kan kesildi rengi koyu oldu dışkının ancak ben daha hızlı atması icin ek olarak caniverm tablet aldım sizce kırıp vermeli miyim ? Yoksa ağır mı gelir ne yapmalıyım biran önce kurtulsun istiyorum ?

5 CEVAP

Warriorsans

Vermemelisiniz şu an kediniz ilk kez parazit tedavisi oluyor vücudundaki parazitler ölürken toksik salınım yapıyor ve hap da verirseniz üzerine hepsi aynı anda ölüp kediyi zehirleyebilir yada bağırsaklarını tıkayabilir. Veterinerinizle görüşün ama en az 10 gün sonra 2. Bir parazit işlemi yapılır.

Gizem8822

Veteriner tavsiye etmediyse kullanmayın daha 45 günlük yavru ağır gelebilir. İğne zaten etkisini gösteriyormuş

Siyamask

Hekiminizin önerisi dışında bir uygulama yapmanızı tavsiye etmem. Çok geçmiş olsunnn🍀

frknerbyy

Teşekkür

frknerbyy

Ederim