Kısırlaştırma Sonrası Akciğer Ödem

yagcifrkn

Dişi kedimizi kısırlaştırdık. 2 gün geçti. Değişik nefes aldığını fark ettik ve veterinere götürdük. Veteriner bize ameliyatla ilgili olmadığını söyledi. Bağışıklığı düştüğü için denk geldiğini söyledi. Reçete hazırladı eczaneden almamı söyledi. Ne yapmalıyım var mı bir fikri olan?

6 CEVAP

Bbgm

Kedinizin fazla kilosu var mı ya da ameliyat olduğu yerin dezenfektesinden emin misiniz? Bağışıklığı 2 günde akciğer ödemi olacak şekilde düşüyorsa ameliyattan öncede kan sonuçlarında bunun olabileceğini hekim öngörmeliydi.. Başka bir hekime gitmenizi tavsiye ederim.

yagcifrkn

Hayır fazla kilosu yok ameliyattan sonra iyiydi bugün akşama doğru başladı. Zaten 5 tane iğne yaptı bugün götürdüğümüzde idrar söktürü felan

tohummm

merhaba,

kediniz şimdi nasıl acaba? çok benzer bir durum yaşıyorum. 2 günce önce kısırlaştırdım, kısırlaştırmanın gecesi hırıltılı nefes fark ettim. veterinerim normal olduğunu söyledi başta ama başka bir veterinere götürdüm ve ciğerleri dolu çıktı, şimdi antibiyotik alacak bir süre.

sizde süreç nasıl devam etti? çok endişeliyim, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Siyamask

Farklı bir hekim görüşü alabilirsiniz. Umuyorum kalıcı kötü bir durum değildir. Geçmiş olsun🍀

yagcifrkn

Eczaneden ilaçlar aldık 1 hafta kullandık. Ciğerleri temizlendi. Röntgende baya temiz çıktı. Zorlu bir süreçti.

Karamell723

Serum almış mıydı bu süreçte bazen fazla serum aldıklarında ödem oluşabiliyor