Acana'dan Başka Mamaya Geçiş Önerisi

fesukate
fesukate

410 Puan

merhaba, normalde kedime yetişkinliğe adım attığından beri acana grasslands ve arada bir de acana pacifica veriyordum, öğrenciyim ve bana verilen paranın yarısını kedime veriyordum ama 4,5 kg fiyatı 1000₺ olmuş artık nasıl karşılayabileceğimi bilmiyorum. üstelik yine alayım desem bile piyasada bulmak da çok zorlaştı. kedim kısır erkek, bu mamaya muadil ya da acana'ya yakın en iyi ve daha uygun fiyatlı bir mama öneriniz var mı?

4 CEVAP

Selenay1
Selenay1

11015

Nd düşük tahıllıya bakabilirsiniz

Hamlet
Hamlet

116243

Et oranı yüksek ham kül oranı düşük mama olmalı.
Ben 11 kedimden 10una bir gün Sanabelle Urinary diğer gün Sanabelle Outdoor/Sebsitive ve bir miktarda Orijen Six Fish veriyorum.Ayrıca asgari günde bir öğün haşlanmış tavuk veya kaliteli konserve mama veriyorum.

gokhansultan
gokhansultan

11462

Brit care kısır mamalara bakabilirsiniz. İshal yapma ihtimali var deneme boyu alıp deneyebilirsiniz. Kısır mamaları gerçekten çok iyi brit care ın.

Warriorsans
Warriorsans

132719

Bozita, exculusion, sanabelle, n&d gibi markalara bakabilirsiniz içinize sinen hangisi olursa alırsınız yada rotasyona ekleyebilirsiniz. Biz şu an exclusion geçiş sürecindeyiz memnun kalıcaz gibi ama dışkıda yumuşama sorunumuz var iki kedimde de oldu. Geçişi iyice yavaşlattım umarım ishal olmazlar :/

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 114 Görüntüleme
  • 4 Cevap
  • 3 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 53838 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR