Antibiyotik (Acil)

Seymasbl

Merhaba arkadaşlar kedimin gözündeki sulanma problemi düzelmediği için veteriner Sef 500 vermemizi söyledi 1 ml deneyimleriniz var mı acaba bu şurupla

4 CEVAP

NorthNight

Başka bir sorun/şikayetiniz daha mı var? Sef genelde orta kulak iltihabı boğaz enfeksiyonu gibi durumlarda kullanılıyor, göz için damla tarzında ürünleri neden tercih etmedi veterineriniz.

NorthNight

Ben damla vs denemeden direk şurup önerildi sandım o yüzden sordum. Sonuç alamadığınız için şurubu da denemeniz en mantıklısı olacaktır. Her gün aynı saatte verin, tam dozu aldığından emin olun. İnşallah çözüm olur çok geçmiş olsun 🙏🏻

Seymasbl

Netildex gentagut tobrased inflased bunların hepsini birlikte kullanmadım ama denedik ve bir faydasını görmedik 1 aydan beri devam eden bir göz sulanma problemimiz var herhangi bir mantar vs gibi bir şey yok bana 5 gün veterinere getirmemizi söyledi iğne olarak yapıcaktı ama ben çalışıyorum ve vaktim yok 5 gün üst üste götüremem o yüzden şimdi bu şurubu verdi bu damlaları kullandıktan sonra biraz ara verdim belki kendiliğinden geçer dedim 5 gün çay ile silmeye başladım eskiye göre çok sulanma yok gözünde ama devam ediyor tabi ben ilaç verme taraftarı değilim ama mecbur kaldım gibi bir şey 😕

Seymasbl

Teşekkür ederim yorumunuz için çok sağolun umarım bir an önce geçer😊 hatırlattığınız iyi oldu aynı saate vermeye özen göstermem gerekiyor