Yavru Kediyi Kurtarabilir Miyim?

bahçemizde dün bir kedi doğum yaptı. yavrularından birisi yan yatıyor ve soğuk. ben dokununca hareket ediyor ama diğer kardeşler gibi değil annenin önüne veriyorum kımıldamıyor bu yavruyu kurtarabilir miyim? ve nasıl

22 CEVAP

Anonymus985465

Güzel haberlerinizi bekliyorum

Anonymus985465

Sadece süttozu yeterli değil. Acil veterinere götürün. Bağışıklık güçlendirici verilmeli Ayrıca ciddi bir sağlık sorunu olduğu ortada. Veteriner sağlık sorununu tesbit edip gerekli tedaviyi uygular.
Deri altı serum verir.
Ben bu şekilde çok yavru kaybettim. Hala vicdanım sızlıyor.
O yavrucağı korumak adına yazıyorum.
Saglıkla kalın.

Anonymus985465

Yavruyu arada bir annesinin memesine tutun. Belki emer

Anonymus985465

Yavruyu arada bir annesinin memesine tutun. Belki emer

Anonymus985465

Kakasını yapması için annesi anüsünü yalamalı
Yapmıyorsa bir nemli sıcak pamuk veya havluyla anüsüne ve karnına hafif masaj yapın.

Anonymus985465

Zylexis bağışıklık güçlendirici bazı durumlarda hayat kurtarıyor.
4 er gün aralıklarla toplamda 3 defa deri altına 1 ml enjekte ediliyor.

Anonymus985465

Ancak dozlar arasındak süreye uyulnalı. Aksi takdirde faydası olmaz