Yavru Kediyi Kurtarabilir Miyim?

bahçemizde dün bir kedi doğum yaptı. yavrularından birisi yan yatıyor ve soğuk. ben dokununca hareket ediyor ama diğer kardeşler gibi değil annenin önüne veriyorum kımıldamıyor bu yavruyu kurtarabilir miyim? ve nasıl

22 CEVAP

Anonymus985465

Hemen veterinere götürün

süt tozu aldım şırınga ile besliyorum aynı zamanda havluya sardım ısınsın diye lütfen dua edin kurtarabileyim dualarınıza ihtiyacım var

Lils

Yeni doğduysa yapacak bir şey kalmıyor genelde. İlaç vs. Kullanamıyorlar. Çevredeki veterinerlere yazarsanız belki bir şey söylerler

Anonymus985465

Küvöze alınır

Anonymus985465

Pazar günleri çoğu veteriner açık

Anonymus985465

Veteriner özel yöntemle besler.

Anonymus985465

Kesinlikle yanında kalın.

Anonymus985465

İlgili ve liyakatli hayvansever bir veteriner ilnalı

Anonymus985465

İyiki varsınız

Anonymus985465

7/24 açık olan acil hizmet veren veterinerler de var

Anonymus985465

Yavruyu sıcak tutun.

Anonymus985465

Acil süttozu ile beslenmeli

Anonymus985465

Battaniye içinde kucağınız alın

Anonymus985465

Sizin sıcaklığınızı hissetsin
Veteriner deri altı serum verir

Anonymus985465

Süttozunu ağzının yan tarafından şırıngayla çok yavaş verebilirsiniz.
Olnazsa çay kaşığı ile