Diyabetik Kedi İçin Veteriner Önerisi

seda98

Kedimize diyabet teşhisi kondu. Şeker diğer organlara da vurmuş ve karaciğeri pankreası etkilemiş. Şuanda küvezde kalıyor. Kendinde değil gibi. Kafasını bile çok zor tutuyor. Yemek yemiyor. Keşke günden güne iyileştiğini söyleyebilsem ama şekeri de bir türlü dengelenmiyor. Benzer bir deneyim yaşamış olan olan var mı? Diyabetik kedisi olan ve veteriner önerisinde bulunabilecek olan var mı?
(Aslında veterinerimizden memnunduk ama sürecin işleyişinde düzelme görememek çok mutsuz etti. en azından farklı fikirler almak istiyoruz. Ve bazı günler kliniğin geç açılması+erken kapanması gibi hallerden insülin iğnesinin düzenli vurulamadıgını düşünüyorum.)

4 CEVAP

Warriorsans

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede toparlamaya başlar kendini 🥺🙏

Instant71

Hangi şehirde veteriner arıyorsunuz ?

seda98

istanbulda arıyoruz, yazmayı unutmuşum. güzel dilekleriniz icin teşekkürler.

AslanPati

Çok geçmiş olsun.