Furminator

reinefee17

Furminator tarakla taradıktan sonra eldivenle ya da herhangi bir kedi tarağı yla tekrar taramam gerekiyor mu kaç dakika taramalıyım haftada kaç kez

2 CEVAP

Warriorsans

Ben haftada 1 furminatörle tarıyorum iyice tarıyorum sonrasında üzerinden klasik tarakla geçiyorum çünkü uçuşan kedinin üstünde kalan vs çok tüy oluyor onları da o şekilde almış oluyorum. Ara ara normal tarakla da tarıyorum

caitlyn

ben aldığımda bi ilk üç gün nazikçe taradım, sonra tarağa gelen tüyler azaldı. şimdi haftada 1-2 kere kullanıyorum. üstünden de başka tarakla geçilse iyi olur bence. normal zamanlarda her gün yumşak fırçalarla tarıyorum