Kedi Dikişii Düşmedii

Ececimm

Merhabalar kedimi kısırlaştıralı 12 gün ediyor bugün dikişleri hala düşmedi (dişi kedi) veterinere kısırlaştırcağı gün sordum dikişler alınacak mı diye hayır dedi ama düşmesi gerekmiyor mu artık ya da kaynaşmış mıdır bu dikişler

2 CEVAP

Seydagulec_

21 Nisanda ben de dişi kedimi kısırlaştırdım hala uzun bir ip sarkıyor oradan veterinere fotoğrafını attım kesmeyin ellemeyin kediniz zamanı gelince kendisi çıkartacaktır dedi siz de ellemeyin çok geçmiş olsun🐾🐾

Ececimm

o zaman endişelenmeye gerek yok geçmiş olsun sağ olunn