Kedim Kustu

Patili_1

Resim için özür dilerim,kedim şuan sebepsiz kustu ses gelmeye başladı baktım kusmuş ben herhangi birşey göremedim mama değişikliği vs de yapmadım ama bu şekilde kusmuş tüyden midir yoksa herhangi bir sorunu olabilir mi? Yardımcı olabilir misiniz lütfen 😓

4 CEVAP

Hoddie

@Patili_1

Bu durum çok zor biliyorum. Diğerlerine göre en sevdiği markayı alın ve ona zorla yedirin, nasıl olucak derseniz. Kedinin patisine ağzının kenarına veya kedinizin yaş mamasının içine sıkın, Mutlaka yiyecektir. Yaş mamaya koymada olmazsa patisi mecbur yiyicektir onu temizlemek için yalayacaktır ve tüketmiş olucaktır.

Hoddie

Merhaba, bunu huyunu tekrarlamazsa bir sorun olmaz. Hareketlerini kontrol edin, kedinize birazcık malt verin, düzenli olarakda malt kullanın mamada tüy göremedim. Hızlı yemekten kusmuş olabilir. Dediğim gii kedinizi kontrol edin huyunda değişiklik varmı birkaç daha kusarsa lütfen veterinere gidin.

Patili_1

Malt vermeye çalışıyorum ama yemiyor mağalesef bir sürü marka denedik hepsini ilk defa görünce yiyor devamında bırakıyor zorla yedirmeye çalıştığimda da durum aynı şekilde mağalesef

Patili_1

O dediklerinizin hepsini denedim veteriner ile de konuşmuştum çünkü bu sefer patisine sürünce yalamak yerine patisini sallayıp maltı patisinden atıyor sonrasında yalıyor ama o da az olduğu için fayda etmiyor sanırım