Sürekli Miyavlıyor

Miaow

Kışın apartmanda kalan kedimiz birini gördüğünde peşimize takılıp sürekli miyavlıyor sevince susuyor kontrol ettim herhangi bir ağrısı olduğunu sanmıyorum ağrı olan yere dokundurtmazlar çünkü. Mama yiyip suyunu içiyor. Birini gördüğünde bu kadar çok miyavlama sebebi başka ne olabilir?

5 CEVAP

Siyamask

Sevilmek istediği için yapıyor bence 🍀

Warriorsans

Sevgi istiyor büyük ihtimalle Kızgınlıkta da olabilir

Pollythelilly

Bizim de var böyle bir ilgi delisi.Her miyavladığında aç sanıp mama veriyorduk sonradan anladık ki istediği ilgi sevilmekmiş.

Miaow

Bende öyle düşünerek hareket ettim ama yine de sorup fikir almak istedim. Yeni doğum yaptı bebiş emziriyor :) saatlerce sevsem bıkmayacak :)

Miaow

@pollythelilly bende sürekli mama verdim ama bu kadar acıkması normal değil dedim zaten mamaları da yemedi 😊 kafasını okşayınca mırıl mırıl oluyor 😊