Royal Canin

lilaaa

1 yıldır Unique mama kullanıyoruz ancak zamlardan sonra 2 kilosu 300 TL oldu öğrenciyim artık alamayacağım. Royal canin kısırlaştırılmış kedi mamasına geçmeyi düşünüyorum. Nasıl bir mama kullanan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim

7 CEVAP

Warriorsans

Unique markasını asla beğenmiyorum koruyucu tuz vs kediler için zararlı çok şey var içinde et yok zaten fiyatını asla hak etmiyor. royal canin de bizim kedilere iyi gelen bir marka değil yine içeril olarak da başarılı değil fiyatını bence hak etmez. Bunlar yerine bozita, exculusion, sanabelle gibi markalara bakabilirsiniz bence

Siyamask

Ben Royal Canin kullanıyorum. Sanırım 4 çeşidini deneyimledim. Hepsinden de çok memnun kaldım. Kalmaya da devam ediyorum 🍀

Palyaco

Royal içerik olarak o parayı hak etmiyor ancak aromasi bağımlılık yapıyor bizimki sevmedi hiçbir zaman 100 100 yeme garantili exclusion tavsiyemdir mera uygun fiyatlı 100 100 yeme garantili pronatura tavsiyemdir royale vericem paranın daha altında pronatura

Elfs361

Evdeki kedilerim royal canin kisir mama yiyor 1 senedir bir sorun yasamadim...ancak dukkanimda yasayan kedime kisirlastirmadan sonra bu mamayi verdim kasinti tuy dokulmesi ve ishal oldu...her kedi bir degil kimine iyi gelirken kimine kotu geliyor...

Miaow

Ben kullanıyorum kısırlaştıma sonrası ilk başta 4 kiloluk aldım kedim sevdi bir problemle karşılaşmadım. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım bende.

NorthNight

8kg kullandık, gayet memnundum. Hatta kedimizin hassas sindirimli olmasından kaynaklı sorunları çok iyi gelen bir mamaydı. İçerik olarak mükemmel değil evet ama faydasını gördük.

Gamsem

Kedim 2 yaşında bir ara kötü nd tecrübemiz dışında sürekli kullanıyoruz bebekkende kısır olduktan sonrada bu mamayı kullanıyoruz memnunum