Yavru Kedimin Kafası Kapıya Sıkıştı

Swefty

Arkadaşlar bugün odama girerken kedim kapıya sıkıştı. Yani kapıyı kapatırken biran koşup kafası sıkıştı kapıya. Hemen kapıyı geri çektim zaten. Veterinere bugün götüremem çünkü hem evde tekim hem de anahtarım yok. Kedim daha 3 aylık. Şuan uyuyor. Sizce kötü bir şey olmuş mudur? Veya ne yapmam lazım?

3 CEVAP

Cennet29

Benim kedim yetişkin olmasıma rağmen ani hareketler yaptığı için genelde çarpıyor. Acı miyavlama sesi çıkardıysa canı cok acımıştır baktırsanız iyi olur. Ama koşup oynamaya devam ettiyse büyük ihtimal bişey olmamıştır. Ama artık kediyle yaşıyorsunuz kapı açıp kaparken aşırı dikkat etmelisiniz. Biz bunu zamanla tecrübe ettik şmdi kapıları açıp kaparken hassas davranıyoruz cünkü arkamızdan koşacağını yada heryere kafasını sokacagını biliyoruz

Warriorsans

Çok sert çarpmadıysanız ve sonrasında kedi normal davranışlarına devam ettiyse bir sorun yoktur ama kedi direk yatıp uyuduysa bağırdıysa falan riskli

Swefty

Arkadaşlar kedim dün uyandığında yine normal davranmaya devam etti. Yani oyuncaklarıyla oynadı, koştu, zıpladı. Şuanlık da bir sıkıntı görmedim.