Kedi Ateşlenmesi Ve Kusma

şimdik kedimi 3 gündür halsiz ve kustu 1 defa veterinere getirdim hemogram yaptırdım bağışıklık düşmüş ateşi yüksekti 3 gündür aşı yaptırdım ve hala halsiz gibi yatıyor sizce ne yapmayalım 6 aylık kedim tecrübesi olan varsa bilgilendirebilir mi

7 CEVAP

Anonymus985465

Muhakkak başka bir veterinere götürün.
İlgisiz ve liyakatsız veterinerler yüzünden ateşi olan ve kusan kedimi 1,5 gün içinde kaybettim
Ağaçlara tırmanan ve çok iştahlı yavru kedim birden defalarca safra kustu ve ateşi çıktı. Ancak hastalığın ciddiyetini kavrayamayan veterinerlerin yanlış teşhis ve yanlış tedavi yöntemleri sonucu evladımı kaybettim.
Ateşi düşürmek için sirkeli suyla ıslattığınız havluyu patilerine ve tüm bedenine sürün.
Veterinerleri arayın Muhakkak biri telefonu açar ve yardımcı olur.

Miaow

Evet çoğu veterinerlerin gözünü sadece para bürüdüğü için çoğu önemli durumları es geçebiliyor bende kedimi yanlış aşı tekniği kullanılmasından kaybettim. @hamlet arkadaşımızın dediği gibi başka veterinerlere de danışın tek veterinere bağlı kalmayın

Anonymus985465

Deri altına yapılan zylexis bağışıklık güçlendirici aşı çok hayat kurtardı. Ancak 10 gün içinde 3 doz yapılmalı. Aksi takdirde faydalı olmaz.

Palyaco

Viyo ummune 14x30ml hergun 30ml verin mucizevi bir üründür ilk 3 günden sonra kendine gelicek emin olabilirsiniz

Miaow

Ateşi için patilerine ve koltuk altına ıslak bez yapın. Belki faydası olur. Bağışıklık için vitamin takviyesi olabilir. Mama seçimi de önemli Veterinerin müdahalesi daha etkili olur tabi.

Anonymus985465

Her veteriner hemogramı doğru okuyamıyor.
Özellikle biyokimya doğru teşhis için faydalı.

Gizem8822

Yaptırdığınız aşı ne işe yarıyor? Bizim veterinerimiz bağışıklığı düşük çıktığı için zylexis yaptı. 10 gün içinde 3 doz şeklinde uygulandı. Ayrıca evde vermemiz için bağışıklık güçlendirici verdi. 2. Günden itibaren biz etkisini görmüştük