Yavru Kedinin Çok Seveceği Oyuncak Önerisi ?

Yavru kedi için severek oynayacağı oyuncak önerebilir misiniz ? 2-3 saat evde olmuyorum sıkılmasın istiyorum yavrumun.

10 CEVAP

Lils

Olta, hareketli Fare ve top

Palyaco

Ufak hacı yatmaz ve sandalyelere olta bağlayın

martuyl

yavru kedi yere duşen meyve sebze çöpuyle bile oynuyor :) sadece buyuk oyuncaklar almayın yakalayamayıp kavrayamadıgı için bırakıp gidiyor.

2 3 saat olmayacaksanız zaten çok da dert etmeyin çunku zaten çogunlukla uyuyorlar :)

Bi tane market poseti, ses cikartan top, haciyatmaz bunlari farkli yerlere birakin takildikca oynar zaten ama siz yoksaniz uyumayi tercih ediyorlar 🙂

Siyamask

Yün yumakları 🍀

Pollythelilly

Peluş oyuncaklar özellikle hışırtılı olanlar.Kendiniz yapmakla uğraşmasanız eastlandın peluşları güzel.Hem siz evde yokken oynar yutma tehlikesi de olmaz.

Seymmrym

Şu 3 katlı içinde top olan oyuncak turuncu oluyo rengi halka halka hani anlatabildiysem eğer bizimki 5 aydır bi ondan sıkılmadı maşallah diyim canı sıkıldıkça gider vurur ona iki tane geceleri onlar oynar sürekli pata küte sesi gelir

Seymmrym

Bir de şu dönen kelebek onu da hergün yarım saat çıkarıyorum çıldırıyo bizimki 6 aylık ama sizin için uygun mu bilmiyorum

buusracikk

Yavru kediler her şeyle oynuyor özel olarak oyuncak almanız gerekmez diye düşünüyorum :) yalnız eğer alacaksanız tüylü oltalardan almayın benim kedilerim de 4-5 aylıkken almıştım tüyü yemişler kusma ishal oldu çok tehlikeli. Poşet, küçük toplar, hareketli fare vs alabilirsiniz. Benimkiler bebekliğinden beri kağıttan yapılan toplarla oynamaya bayılıyorlar deneyebilirsiniz :)

meov

oyuncak fare hiç vazgeçmediği favori oyuncağı. ilk günden beri oynuyor.
3 katlı dönen toplu oyuncaktan aldım, sıkıldı.