Kurtaramıyorum Kediyi

önceki sorularımda 2 günlük kediyi kurtarabilir miyim diye soru sormuştum. yavru ememiyor çünkü boynu geriye gidiyor ben besliyorum. veteriner hekim bir şey yapamayız klinikte sizin beslemeniz başında durmanız lazım dedi. yavruyu besledim çiş yapması için pamukla dokunduğumda kan geldi :( damla damla sanırım yavruyu kaybediyorum kan gelmesi normal değil öyle değil mi

4 CEVAP

Palyaco

Cok zor 2 günlük kediyi beslemek ve hayatta tutmak üzülerek soyluyorum

NorthNight

Yavru kedilerde ilk bir hafta çok kritik, ne yazıkki çoğu iyi beslenemezse hayatını kaybediyor. Düşük bi ihtimali de olsa siz elinizden geleni yapmaya devam edin 🤲🏻

Gimlihanim

Siz elinizden geleni yapıyorsunuz, yapmaya da devam edin lütfen. Yavru kedilerde ilk haftalar özellikle çok önemli. Allah kolaylık versin. Umarım kurtulur yavru 🤲🏻

Warriorsans

Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz, inşallah yaşar 🙏