Pro Line?

eltarcin

Sokak kedileri için bonacibo önermişlerdi.Bulamadım.Şimdilik Pro Line kullanıyorum balıklısından.Bayıla bayıla yiyorlar.Önerirseniz devam edeceğim.Sizce iyi midir?

5 CEVAP

eltarcin

Sanırım telife girdiği için cevabınızı sildiniz.Ama ben silinmeden linke bastım ve yazıyı okudum.Gerçekten güzel bir yazı.Bizim burada proChoice 38 kitten 14 tl ben mamaları haftalık alıyorum ve bu mama açıkçası biraz pahalı geliyor:( Gerçekten bir çok kişi için ucuz olabilir ama benim için pahalı.O nedenle pro line ı açıklasanız daha iyi olur:)

Cotontzu_Siri

Ben silmedim. Sebebini bilmediğim bir şekilde hesabım silinmiş. Telife girmiyorum çünkü kendi blogum ve yazıyı ben yazdım. ProLine değil de, Blue Bag olabilir uygun bir şey istiyorsanız.

alpcan

bizim veterinerde pro line satıyor. hepsini yemiyorlar ama dikkatli olun. renkli olanları yiyorlardı severek. diğerlerini beğenmemişlerdi.
orta kalite mama gibi geldi bana da.

eltarcin

Cotontzu_Siri
Hmm,bende merak ettim.Blue Bagi de bir sorayım var mı diye:)

eltarcin

alpcan
Teşekkürler:)